سوالات متداول

هرگونه هزینه ارسال اعم از پیک یا پست یا تیپاکس به مرکز تعمیرات به عهده مشتری می باشد گارانتی فقط شامل کیس دستگاه بوده و لوازم جانبی شامل گارانتی نمی باشد مخدوش شدن و هرگونه تغیرات در برچسب گارانتی و پلمپ پشت دستگاه موجب ابطال گارانتی می شود هرگونه تعمیر و باز شدن دستگاه بدون اطلاع فروشگاه موجب ابطال گارانتی می شود ضربه-شکستگی -ریختن مایعات-آتش سوزی-و بلایای طبیعی باعث ابطال گارانتی می شود بن شدن دستگاه در اثر استفاده از اکانت های هکی شامل گارانتی نمی باشد گارانتی سخت افزاری بوده و شامل گارانتی نرم افزاری نمی باشد

1_از طریق ارسال لینک از پشتیبان 2_قسمت پایین سایت 3_از طریق بازار یا مایکت

در این روش برای سهولت کاربر یا فروشگاه با واریز مستقیم پول به حساب پشتیبان انجام می شود و مبلغ توسط پشتیبان به اعتبار شما افزوده می شود

در این روش کاربر مبلغ مورد نظر خود را انتخاب و با شارژ کردن کیف پول پرداخت را با کیف پول و آنلاین پرداخت می کند

در این روش کاربر فروشگاه با اتصال به درگاه بانکی و وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود پرداخت را انجام می دهد

با سه رنگ متفاوت در جلوی محصول یا سیم کارت نمایش داده شده که خرید آنلاین رنگ آبی_ پرداخت از کیف پول رنگ سبز_ پرداخت از اعتبار رنگ زرد می باشد

سعی مجموعه ما بر این با کیفیت ترین محصولات بازار که که دارای گارانتی مطمئن و با اصالت هستند در فروشگاه قرار دهیم فروشندگان این مجموعه از برترین و قدیمی ترین فروشگاه های صنف خود هستند.

برای سهولت و رفاه خریدان پس خرید سیم کارت سریال کارت فعالسازی برا شما نمایش داده می شود.با مراجه به فروشگاه های مجاز و سیم کارت خریداری شده برای شما فعال می گردد.

برای ثبت فروشگاه کارت ملی یا شناسنامه جدید وجواز کسب یا پروانه فعالیت الزامی است

در پنل فروشگاه در قسمت تسویه حساب می توانید درخواست برداشت ثبت نمایید.مبلغ برداشت شده به شماره شبا ثبت شده توسط فروشگاه واریز می گردد.

تاثیر سیم کارت رند بر تصویر سازی از شخصیت شما در ذهن مخاطب بسیار زیاد است زیرا یک شماره ی رند نه تنها نشان می دهد که شما به کوچکترین جزئیات مانند شماره تلفن همراه اهمیت می دهید بلکه برایتان متمایز بودن هم مهم است و همیشه می خواهید خاص و منحصر بفرد باشید. القای چنین نکات مثبتی تنها با ارائه ی یک کارت ویزیت، تصویری مثبت و قابل اعتمادی از شما می سازد که تا مدت ها در ذهن کارفرمایان باقی می ماند.

جهت خرید اقساطی سیمکارت نیازی به چک، سفته و ضامن نمی‌باشد و همراه با قرارداد مکتوب، سیم کارت تحویل خریدار می‌گردد. سند سیم کارت پس از تسویه کامل به نام خریدار منتقل می گردد.

در قسمت پنل کاربری قسمت ،سفارشات آخرین وضعیت مرسوله نمایش داده می شود.

مرسولات از طریق شرکت پست به خریداران محترم ارسال میگردد.که از طریق بارکد ارسالی به کاربر آخرین وضعیت آن قابل مشاهده است.

درصورتیکه کالای ارسال شده با کالای که مشخصات آن در فروشگاه ثبت شده مطابقت نداشته باشد فروشگاه موظف به تعویض کالا می باشد.

سیم کارت ها توسط کارشناسان فروشگاه که سابقه چندین ساله در خرید و فروش این صنف فعالیت داشته اند به صورت منصفانه قیمت گذاری می شود.

سیمکارت ها در سایت به دو صورت آنلاین و غیر آنلاین قابل مشاهده و خرید می باشد با مراجعه به قسمت خرید و فروش سیمکارت و جستجوی سیمکارت دلخواه قابلیت خرید از کارت بانکی یا کیف پول خود هستید.

پس از ورود به سایت بخش محصولات آخرین کالاهای موجود نمایش داده شده است که با استفاده از کارت بانکی و یا اعتبار کیف پول خرید خود را تکمیل کنید.

برای حمایت از کسب کارها کرمزد به صورت پلکانی محاسبه گردیده تا موبوپلاز هم سهمی در کمک به کسب و کار داشته باشد جهت دریافت دقیق با پشتیبان تماس بگیرید.

در قسمت بالای سایت و همچنین در پایین گزینه ثبت فروشگاه را انتخاب نموده و پس ثبت اطلاعات فروشگاه و همچنین بارگزاری مدارک منتظر تایید کارشناسان موبوپلاز باشید.پس از تایید فروشگاه دسترسی شما به ثبت محصول و سیم کارت باز می شود.